Psi třída Mladých:
V 1. Nelson von der Alten Festung
Maj. Zec Vladimír - Chorvatsko
O. Noris v.d. Alten Festung
M. Rott Berger Lena
V 2. Filou von der Weilerei
Maj. Sailer Barbara - Rakousko
O. Orlando vom Hause Neubrand
M. Aika v.d. Weilerei
Psi Mezitřída:
V 1. Ayk von der Maxi Rott, CACA
Maj. Modric Darko - Chorvatsko
O. Mambo v. d. Crossener Ranch
M. Astra v. d. Maxi Rott
V 2. Leader vom Hause Bucur-Ro, R. CACA
Maj. Bucur Simona - Rumunsko
O. Orgando v. hause Neubrand
M. Inka v. Hause Sommer
VD 3. Chan Catherine´s DRAM
Maj. Žák Martin - Slovesko
O. Artur v. Hartau
M. Baby Catherine´s Dream
Psi třída Pracovní:
V 1. Rios von der Alten Festung, CACA, CACIB
Maj. Kahric Goran a Marko - Chorvatsko
O. Mambo v. d. Crossener Ranch
M. Petra Earl Antonius
V 2. Emil von der Teufelsbrücke, R. CACA, R. CACIB
Maj. Spindler Anton - Německo
O. Percy v. d. Zirbelnuss
M. Bora v. Recklinghäuser Kreuz
V 3. Gringo vom Grüntenblick
Maj. Bernbacher Margaretce - Německo
O. Orlando v. Hause Neubrand
M. Peggy v. Oeterkotten
V 4. Wenno of Nicolas Lion
Maj. Modrusan Mladen - Chorvatsko
O. Bronko od Dragicevivica
M. Herta Mar-Ub
Psi třída Šampionů
V 1. Caro vom Mühlholzberg, CACA
Maj. Kurz Hermann - Rakousko
O. Arco v. Mühlholzberg
M. Xenja v. Burgthann
V 2. Nobi Ki-Rot R. CACA
Maj. Žák Martin - Slovensko
O. Artur v. Hantou
M. Carla Ki-Rot
V 3. Enero von Burgthann
Maj. Stodjanovic familie – Srbsko, Černá Hora
O. Rick v. Burgthann
M. Xira v. Burgthann
|
Feny třída Mladých:
V 1.India Catherine´s DRAM
Maj. Žák Martin – Slovensko
O. Jumbo v. kümmelsee
M. Gina v. Zennwald
V 2. Malindy Dell´Antico Guerriero
Maj. Zamperini Franceso – Itálie
O. Maik v. d. Frankentanne
M. Suma dell´Antico Guerriero
VD 3. Bella vom Lipizzanerhof
Maj. Kugler Ernst – Rakousko
O. Chan v. d. Bleichstrasse
M. Dunja v. Schwaiger Rathaus
VD 4. Heidy Kovi- Rot
Maj. Kováč Jan – Slovensko
O. Zorba Earl Antoniu
M. Daisy Kovi- Rot
D. Hjuma vom Vilstaler Land
M. Stelzig Margit – Německo
O. Akino v. Vilstaler Land
M. Urmel v. Vilstaler Land
Feny Mezitřída:
V 1. Ines vom Agerspitz, CACA
Maj. Schulz Thomas – Rakousko
O. Janosch v. d. Scherau
M. Fenia v. Agerspitz
V 2. Kasha vom Hause Bucur-Ro, R.CACA
Maj. Bucur Simona – Rumunsko
O. Chan v. d. Bleichestrasse
M. Debra v. Hause Bucur-Ro
V 3. Astra von der Maxi Rott
Maj. Modric Darko – Chorvatsko
O. Mambo v. d. Crossener Ranch
M. Astra v. d. Maxi Rott
VD 4. Aika vom Zirbenland
Maj. Blatz/Meinx – Rakousko
O. Ambassador v. Shamala
M. Clea v. St. Magdalena
VD. Petra Ki-Rot
Maj. Frank Karel – Č.R.
O. Artur v. Hartlu
M. Lotty Ki- Rot
Feny třída Otevřená:
VD 1. Anja vom Lipizzanerhof
Maj. Kugler Ernst – Rakousko
O. Kliff v. Schwaiger Rathaus
M. Dunja v. Schwaiger Rathaus
VD 2. Janna Estampa Negra
Maj. Frank Karel – Č.R.
O. Zorba Earl Antoniu
M. Ananda Estampa Negra
D 3. Scarlett vom Neutor
Maj. Schredl Manuela – Rakousko
O. Vitus v. Burgthann
M. Jessi v. Neutor
D 4. Mara vom Stüffelkopf
Maj. Steiner Günther – Rakousko
O. Troll v. Hause Anin
M. Ina v. Stüffelkopf
Feny třída Pracovní:
V 1. Sharon Dell´ Antico Guerriero, CACA. CACIB, BOB
Maj. Zamperini Franceso – Itálie
O. Cliff v. d. Königskazen
M. Luma Dell´ Antico Guerrieru
V 2. Destiny od Dragicevica, R.CACA, R. CACIB
Maj. Modrusan Mladen – Chorvatsko
O. Odo od Dragicevica
M. Tomana od Dragicevica
V 3. Ackyra Top- Rot
Maj. Stodjanovic familie – Srbsko, Černá Hora
O. Morro v. Hause Märker
M. Etienne v. d. Elbmündung
Feny třída Šampionů:
V 1. Ester Anaco, CACA
Maj. Buchta František – Č.R.
O. Erlo v. Gambrinus
M. Cira z Pohádkové Jeskyně
Feny třída Veteránů:
VD 1. Pilar vom Sternbogen
Maj. Kugler Ditmar – Rakousko
O. Quantus v. Hause Anin
M. Moira v. Sternbogen
|