Důležité informace:

IFR IPO 2018

CACIT plemen Strančice

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Monika Kadlecová
Brňany 163
412 01 Litoměřice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Vážení členové RKČR, rádi bychom Vás informovali  o nejnovějším vývoji v našem klubu. Poměrně krátce po volební schůzi se v hojné míře začly množit "podněty" od členů i nečlenů našeho klubu, které  jsou osobního charakteru a nemají s činností klubu nic společného. Tyto podněty se netýkají chovu ani výcviku v rámci našeho klubu, a ani výkonu funkcí jednotlivých členů výboru – proto se zde podnětům tohoto typu prostor dávat nebude!! Nový výbor rozhodně nehodlá následovat své předchůdce, kteří místo toho, aby klub řídili tak, aby byl oporou pro své členy a vždy dělal maximum pro dobro psů, chov, výcvik a samotné členy, prezentovali se jako inkvizice a pořádali hony na čarodějnice. Plně se distancujeme od tohoto nastoleného vzorce fungování klubu! Nehodláme zde proto zveřejňovat žádné kauzy, které se přímo netýkají činnosti našeho klubu, nebo našich členů v rámci klubu. Nehodláme těmto kauzám věnovat čas, který patří cílům a úkolům plynoucím z našich stanov, neboť jsme klubem chovatelským a ne policejném orgánem.
Byli bychom rádi, aby si všichni také uvědomili, že před volební schůzí a také přímo na ní byli osloveni níže uvedení členové, kteří však vesměs odmítli jakoukoli odpovědnost za chod našeho klubu. Jsou to jmenovitě:


FLÁŠAROVÁ RADKA
KOLÁŘ JIŘÍ
VACHUTKOVÁ MILENA
PROCHÁZKOVÁ ILONA
BARTŮŠKOVÁ MARTINA
ŠVANCARA KAREL
NOSEK MILAN
CACH OLDŘICH
REIZENTHALER JIŘÍ
JUPA LADISLAV
MOŠNIČKA KAREL
KADĚRA PAVEL
BARTOŠOVÁ IVA
DUBSKÁ BOBINA
HANUŠOVÁ LENKA
FOLTYNOVÁ KATEŘINA
KUNCL JAN

KADLEC TOMÁŠ (omluven – pracovní cesta)

Na schůzi se z cca 210 členů dostavila pouhá čtvrtina, zbytek si neudělal ani v takto zásadní den čas na to, aby projevil zájem o dění a byl součástí rozhodování  o další činnosti v klubu. O to překvapující je skutečnost, že za pouhé tři dny od schůze již někteří nezúčastnění urgovali zápis ze schůze, místo aby se jí prostě a jednoduše zúčastnili. Jménem nově zvoleného předsednictva předešlému byrokratickému rámci vedení klubu říkáme DEFINITIVNÍ NE! Naše vize je zcela jiná, taková, jakou jsme ji prezentovali při naší kandidatuře a za kterou si stojíme. 

PŘEDSEDKYNĚ RKČR
ZUZANA MARTHALEROVÁ

Hlasování o obsahu a vyvěšení na webu 4/2/1:
Zuzana Marthalerová: pro
Kateřina Ludvíková: pro
Petra Růžičková: proti
Jirka Janoušek: proti
Petra Kolářová: zdržela
Šárka Parmová: pro
Iva Munclingerová: pro

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Mediální partneři