Důležité informace:

IFR IPO 2018

CACIT plemen Strančice

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Monika Kadlecová
Brňany 163
412 01 Litoměřice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Vážení členové RKČR, 
rádi bychom Vás informovali o nejnovějším vývoji v našem klubu.

Poměrně krátce po volební schůzi se v hojné míře začly množit "podněty" od členů i nečlenů našeho klubu, které  jsou osobního charakteru a nemají s činností klubu nic společného. Tyto podněty se netýkají chovu ani výcviku v rámci našeho klubu, a ani výkonu funkcí jednotlivých členů výboru – proto se zde podnětům tohoto typu prostor dávat nebude!! Nový výbor rozhodně nehodlá následovat své předchůdce, kteří místo toho, aby klub řídili tak, aby byl oporou pro své členy a vždy dělal maximum pro dobro psů, chov, výcvik a samotné členy, prezentovali se jako inkvizice a pořádali hony na čarodějnice. Plně se distancujeme od tohoto nastoleného vzorce fungování klubu! Nehodláme zde proto zveřejňovat žádné kauzy, které se přímo netýkají činnosti našeho klubu, nebo našich členů v rámci klubu. Nehodláme těmto kauzám věnovat čas, který patří cílům a úkolům plynoucím z našich stanov, neboť jsme klubem chovatelským a ne policejném orgánem.
Byli bychom rádi, aby si všichni také uvědomili, že před volební schůzí a také přímo na ní byli osloveni členové, kteří však vesměs odmítli jakoukoli odpovědnost za chod našeho klubu. 

Na schůzi se z cca 210 členů dostavila pouhá čtvrtina, zbytek si neudělal ani v takto zásadní den čas na to, aby projevil zájem o dění a byl součástí rozhodování  o další činnosti v klubu. O to překvapující je skutečnost, že za pouhé tři dny od schůze již někteří nezúčastnění urgovali zápis ze schůze, místo aby se jí prostě a jednoduše zúčastnili. Jménem nově zvoleného předsednictva předešlému byrokratickému rámci vedení klubu říkáme DEFINITIVNÍ NE! Naše vize je zcela jiná, taková, jakou jsme ji prezentovali při naší kandidatuře a za kterou si stojíme. 

PŘEDSEDKYNĚ RKČR 
ZUZANA MARTHALEROVÁ

Hlasování o obsahu a vyvěšení na webu 4/2/1:
Zuzana Marthalerová: pro
Kateřina Ludvíková: pro
Petra Růžičková: proti
Jirka Janoušek: proti
Petra Kolářová: zdržela
Šárka Parmová: pro
Iva Munclingerová: pro

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Mediální partneři