Důležité informace:

IFR IPO 2018

CACIT plemen Strančice

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Monika Kadlecová
Brňany 163
412 01 Litoměřice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Naši milí členové/chovatelé,
vyslyšeli jsme prosby a zapracovali na DATABÁZI NAKRYTÝCH FEN, která byla původně pro všechny uživatelsky i esteticky velmi nepřehledná. Přesto jsme se rozhodli pokračovat v přepracované – upravené excelovské formě, která je v dnešní době pro všechny přístupná a to jak z domácích počítačů, tak i přehledná pro většinu chytrých mobilních telefonů. Co je ovšem inovativní novinkou a co všichni chovatelé jistě uvítají je – díky prokliku – přehled o rodokmenu a potomcích, které si mohou spravovat sami přes internet.

Snažili jsme se vymyslet pro chod klubu co nejefektivnější a nejlevnější řešení, tak abychom nemuseli platit nové databáze a programátory, kteří jsou v dnešní době velmi drazí. Řešení jsme pro nás pro všechny našli. V tabulce nakrytých fen lze umístit na otce a matku štěňat cyklický odkaz na databázi working-dog http://cs.working-dog.eu/, která je již v českém jazyce. Stačí si zde zdarma zaregistrovat váš email nebo i přihlásit přes facebook – to je již na každém uživateli a ihned můžete začít s vytvořením vašeho profilu a hlavně profilu vašeho psa. Můžete přidávat krytí, štěňata, fotografie, DKK, DLK, naskenovat tituly a výstavní posudky a mnoho dalšího. V případě pomoci a radou se na nás obracejte přes email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   Budeme se vám snažit v maximální možné míře pomoci.
V tomto směru vidíme velký potenciál, jednak pro vás jako správce samotné a jednak pro potencionální kupující, kteří budou mít krásný přehled o rodokmeni zvířat. Dále je tato databáze celosvětově přístupná a překládána do aktuálního jazyka, takže se i blíže spojíme se světem.
Pevně věříme a již máme odzkoušeno, že se vám tento inovativní přístup v dnešní moderní době bude líbit. Vše chce čas a věřte, že je to mnohem uživatelsky přívětivější a jednodušší než EET :-D
Těšte se na další inovace v našem rtw klubu.
Vaše předsednictvo

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Mediální partneři