Důležité informace:

IFR IPO 2018

CACIT plemen Strančice

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Monika Kadlecová
Brňany 163
412 01 Litoměřice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

POZOR ZMĚNA TERMÍNU!

Výroční členská schůze RKČR se bude konat z níže uvedeného důvodu v sobotu 11. 3. 2017 od 10.00, a to v motelu Jestřábec vedle D1 u Velkého Meziříčí.

Pozvánka ke stažení ZDE.

Návrhy na změnu normativů a jiné návrhy: Předsednictvo RKČR, KRK RKČR,
p. Tomáš Kadlec, p. Luděk Kottvald, pí Pavlína Moravcová, pí Mariela Kaděrová,
p. Lukáš Typovský, pí Magda Moravcová 1  2  3, MVDr. Pavel Jahoda,
pí Hana Toušková

---------------------------------------------------------------------

Zápis z výroční členské schůze konané dne 11. 3. 2017 v motelu Jestřábec u Velkého Meziříčí ZDE, usnesení ZDE, zpráva mandátové komise ZDE, zpráva předsedy Tomáše Kadlece ZDE, zpráva ÚPCH Pavlíny Moravcové ZDE, zpráva výcvikáře Jana Kuncla ZDE. Zpráva pokladníka Ladislava Jupy k nahlédnutí na fóru – pouze pro registrované členy. Zpráva kontrolní a revizní komise ZDE.

---------------------------------------------------------------------

Vážení členové,
rád bych vám touto cestou oznámil několik podstatných informací, které jsou spojeny i s určitými nepříjemnými kroky, ke kterým jsem jako předseda RKČR musel přistoupit.
Někteří z vás zaznamenali, že komunikace s pozvánkami na schůzi odešla se zpožděním oproti termínu zaneseném ve stanovách klubu XIII. Členská schůze, čl. 9. V této souvislosti jsem požádal jednatelku Marielu Kaděrovou, která měla mj. rozeslání pozvánek na starosti, o vyjádření se k okolnostem bránícím jí plnému výkonu funkce jednatelky a v návaznosti na to pak o odstoupení z pozice jednatele klubu, což byla původně preferovaná varianta obou stran. Tímto bohužel naše komunikace skončila.
V tomto momentu jsem byl bohužel nucen přistoupit k nejméně preferované možnosti, kterou je vyvolání hlasování o vyloučení jednatelky z předsednictva pro neplnění povinností s odkazem na Stanovy, XIV.Předsednictvo, čl. 3a). Výsledek hlasování: 5 pro, 2 se zdrželi.
I přesto všechno bych však na tomto místě chtěl poděkovat pí Mariele Kaděrové za dosavadní odvedenou práci.
Jedná se o velmi náročné a konfliktní období, i ve vztahu k probíhajícímu soudnímu sporu. Chci podotknout, že tento nestandardní krok vyjadřuje racionální vůli předsednictva k 100% zajištění chodu klubu.
V důsledku výše napsaného vám oznamuji, že:
1) Do funkce jednatele/ky klubu byly osloveni náhradníci v pořadí zvoleném mimořádnou členskou schůzí ze dne 15. 10. 2016 – pí Hana Břízová odmítla z časových důvodů a p. Pavel Jahoda odmítl s tím, že kromě funkce jednatele by do předsednictva byl ochoten jít. Další náhradnice pí Monika Kadlecová nabízenou funkci přijala a byla dle Stanov XII. Orgány Spolku, čl. 4 dne 30. 1. 2017 kooptována do funkce jednatelky RKČR.
2) Nový termín členské schůze byl vypsán na 11. 3. 2017 – doposud zaslané návrhy jsou platné.
3) Náklady za první (již odeslané pozvánky) nebudou hrazeny z účtu klubu
S pozdravem
Tomáš Kadlec, předseda

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Mediální partneři