Důležité informace:

IFR IPO 2018

CACIT plemen Strančice

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Monika Kadlecová
Brňany 163
412 01 Litoměřice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Vážení členové klubu,
dne 10. 11. 2016 jsem vás na těchto stránkách informoval o situaci v klubu. V návaznosti na tuto zprávu bych vás rád seznámil s dalším vývojem situace a poskytnul vám tak informace, které nám byly doručeny na základě usnesení Městského soudu v Praze ve věci návrhu na nařízení předběžného opatření. Žaloba podaná paní Marthalerovou požadující zneplatnění Mimořádné členské schůze (konané dne 15. 10. 2016) obsahuje mimo jiné totiž návrh na předběžné opatření, které by zablokovalo současnému předsednictvu výkon funkce.

Usnesení soudu v tuto chvíli zní takto:
Návrh na nařízení předběžného opatření se ZAMÍTÁ.

Soud došel k závěru že: Mimořádné zasedání členské schůze bylo svoláno řádně a za splnění všech předpokladů a že odvolání dosavadních členů předsednictva účastníka a volba členů nových proběhla v souladu se zákonem i se stanovami účastníka.

Samotný soudní proces však ještě není u konce, i když pevně věřím, že tohle je velký krok správným směrem.

Kompletní znění usnesení máte k dispozici k nahlédnutí ZDE. Chtěl bych každého z vás požádat, aby si dokument pozorně přečetl.

Plno z vás si jistě všimlo, že příliš nereaguji na různé ataky skrz sociální sítě, případně hromadné e-maily. Nehodlám na tomto zvyku nic měnit. Zároveň bych chtěl členy požádat, aby se snažili rozvážně vnímat informace, které jsou jim poskytovány. Současné vazby v klubu nejsou na nejlepší úrovni a faktem je, že v tomto prostředí předsednictvo řeší spíš právní záležitosti a jiné obstrukce, které samozřejmě neposouvají klub dopředu. Byl bych rád, pokud by se v klubu podařilo nastolit prostředí, kdy odlišný případně kritický názor druhého na věc je podnětem k zamyšlení a diskuzi, nikoliv k osobním konfliktům.

Na závěr bych vás všechny, co mají tu možnost a chtějí se podílet na rozvoji klubu, rád ještě jednou pozval na nadcházející členskou schůzi, která se koná v sobotu 11. 3. 2017 od 10.00 v motelu Jestřábec.

Tomáš Kadlec, předseda

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Mediální partneři