Důležité informace:

IFR IPO 2018

CACIT plemen Strančice

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Monika Kadlecová
Brňany 163
412 01 Litoměřice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Gratulujeme p. Frankovi k úspěšnému složení závěrečné zkoušky na funkci rozhodčího exteriéru psů.

Výroční členská schůze RKČR se bude konat v sobotu 16. 2. 2019 od 10:00 hod., a to v restauraci U Kryštofů, Jinošov 12, Náměšť nad Oslavou 67571.

Návrhy na změnu normativů a jiné návrhy na projednání zasílejte do 10. 1. 2018 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Soutěž o NEJLEPŠÍHO VÝSTAVNÍHO DOSPĚLÉHO PSA/FENU A DÁLE O NEJLEPŠÍHO MLADÉHO VÝSTAVNÍHO PSA/FENU.
Soutěž je určena pro členy RKČR. Do soutěže o mladého výstavního psa/fenu se započítávají tituly z výstav získaných před dovršením 18 měsíců psa/feny. Do soutěže se započítají výsledky dosažené od 1. 1. 2018 do 15. 12. 2018. Fotokopie výkonnostních knížek resp. výsledky z výstav a dosažené tituly zasílejte na:
e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Oldřich Cach, Kočí č.p. 85, 538 61, tel.: 604 822 255.
Tabulka pro výpočet zde

Soutěž o NEJÚSPĚŠNĚJŠÍHO PRACOVNÍHO PSA/FENU A SOUTĚŽ O NEJÚSPĚŠNĚJŠÍHO MLADÉHO PRACOVNÍHO PSA/FENU.
Soutěž je určena pro členy RKČR. Započítány budou veškeré doložené výsledky získané od 1. 12. 2017 do 30. 11. 2018. Do soutěže o nejlepšího mladého pracovního psa/fenu je možno hlásit pouze výsledky zkoušek a jakýchkoli závodů získaných před dovršením tří let věku psa/feny. Fotokopie výkonnostních knížek, resp. potvrzení o vykonaných zkouškách zasílejte na:
e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Vladimír Koníček, Za Luhem 512, 190 12 Praha 9-Dolní Počernice, tel.: 731 146 627
Tabulka pro výpočet zde.

Podklady zasílejte nejlépe elektronicky do 22. 12. 2018. Pořadí všech zúčastněných a ocenění tří nejúspěšnějších z obou kategorií bude slavnostně vyhlášeno na výroční členské schůzi RKČR.

Předsednictvo RKČR děkuje týmu za reprezentaci RKČR
na Mistrovství světa IFR IPO 2018!

Gratulujeme:
Ilona Procházková a Certh Iss z Benáteckého dvora – 12. místo
Hynek Procházka a Say Holubí dům – 21. místo

Děkujeme a pro příště přejeme více štěstí :-)
Pavlína Fialová a Tequela von Avalon – bez pořadí
Jaroslav Marek a Erebos Dagbej – bez pořadí
Miloš Sladkovský a Ares Black Artemis – bez pořadí
Jiří Čermák a Lexus von der Pulvermühle – bez pořadí

Naše velké díky patří i vedoucí týmu Draze Maškové, která pečovala a zajišťovala komfort a organizační záležitosti týmu a fotografce Lucii Spálenkové, která zasílala parádní fotografie. Obě nás také on-line informovaly z místa dění.

V neposlední řadě děkujeme Milanu Novotnému - figurantovi.

Za podporu našeho reprezentačního týmu děkujeme sponzorům – NORTHSAY, HUSSE, KOMÍNY HORN, FYPRYST, TEREZSKÝ DVŮR.

Klubová výstava RKČR 2018 – výsledky ZDE


Od roku 2019 se bude kromě tradičního mistrovství světa IFR IPO konat také mistrovství světa IFR FH. Příští týden na MS IFR v Holandsku by mělo být oznámeno, zda bude MS IFR FH těsně předcházet MS IFR IPO, a tedy akce na sebe budou navazovat, nebo se bude MS IFR FH konat v samostatný termín. Na MS IFR FH budou obligátně otevřeny kategorie FH1 a FH2 a pořadatelé, jimiž je pro příští rok Dánsko (MS IFR IPO 2019 se koná 18.–22. 9.), se mohou rozhodnout, zda otevřou i kategorii IGP FH. Již v tuto chvíli ale tedy dobrá zpráva pro všechny stopující rotvíkáře a jejich rottweilery – chystá se pro vás první samostatné mistrovství stopařů IFR!
Draha Mašková, delegát RKČR v IFR

Děkujeme firmě Arte Perruno, která poskytne krásnou sošku vítězi Klubové výstavy RKČR 2018.

Vzhledem k vysokému počtu psů přihlášených na Klubovou výstavu RKČR 15. 9. 2018 v Roudnici nad Labem byla Českomoravskou kynologickou unií k posuzování přizvána jako druhý rozhodčí paní Kathleen Vos, manželka pana Dirka Vandecasteele, prezidenta IFR. Paní rozhodčí Kathleen Vos posoudí třídy štěňat, dorostu a veteránů, a to pro psy i feny. Posuzování bude probíhat v jednom výstavním kruhu a za přítomnosti obou rozhodčích. Pan Dirk Vandecasteele si velice váží mimořádného zájmu o jeho posouzení a děkuje vystavovatelům za pochopení, že byl v zájmu zachování kvality posuzování tak vysokého počtu psů přizván druhý rozhodčí.

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Mediální partneři