Důležité informace:

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

PŘIHLÁŠKY zasílejte na:
Monika Kadlecová
Brňany 163
412 01 Litoměřice
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

17. 10. Dnes máme za sebou neoficiální trénink, předání výkonnostních knížek pořadateli, převzetí startovních čísel a pár základních informací. Podle katalogu je nástup na stopy v 8 hodin ráno, což by bylo fajn, kdyby se tu nerozednívalo až před 9. hodinou. Takže myslím, že ten, kdo si vylosuje startovní číslo s tímto časem, nebude spokojen a nebudu se divit, když to bude mít nějakou dohru. Makety na obrany jsou bílé, před bílým pozadím a bílá překážka. Startovní čísla jsou velká, žlutá, z nepoddajného materiálu, takže zakrývají celou soupravu a vůbec nevyniknou naše barvy. Ale zatím nás tu humor nepřešel, tak doufám, že nás nepřejde ani po zítřejším losování :-).

 

16. 10. Český team pro MS IFR 2013 už je v kompletní sestavě na místě, všichni dojeli v pořádku, hurááá! Cesta do Španělska nám trvala 29 hodin a dlouhá byla 2650 km, bude to pro všechny zcela jistě nezapomenutelný zážitek... Na zítřek je domluven neoficiální trénink od 12 hodin na hřišti v městečku Lamela, vzdáleném cca 3 km od Silledy, kde se bude MS IFR konat. Oficiální trénink na stadionu je v pátek a pro český team od 10 hodin dopoledne. 

Jen pro zajímavost - to, kde se bude závod konat, nakonec není stadion, ale dražební prostor pro dobytek. Hned vedle jsou umisťovací stáje a na trávníku ještě dnes byly zavlažovací kačeny. Doufáme, že Španělé nakonec překvapí a vše ostatní bude perfektní ;-)

Další info budu postupně přidávat. Všem, kteří v Česku našemu týmu a jeho nejbližším držíte palce, děkujeme!!! :-)

Katka H. :-)

 

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Hlavní sponzoři klubu

Mediální sponzoři