Diskusní fórum RKČR

Příspěvky členů

Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » čtv 28. úno 2013 19:32:10

Vítejte na novém diskusním fóru RKČR
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod administrator » pát 01. bře 2013 10:37:13

Fórum běží v testovacím režimu. Jakékoliv připomínky a náměty prosím zasílejte na prispevky@rkcr.cz
administrator
Administrátor
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 28. úno 2013 18:32:28

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod GingerTaffy » ned 03. bře 2013 13:49:34

Ahoj a dobrý den,
děkuji za zřízení a spuštění oficiálního diskuzního fóra RKČR :-)
Pan předseda dnes vložil příspěvek, nešlo by prosím skeny a přílohy vkládat tak, aby byly zobrazovány ve velikosti odpovídající formátu fóra? Takto se to špatně čte, když je obrázek ve větším rozlišení. Ale to je jen taková drobnost...
Chtěla bych se touto cestou oficiálně zeptat na to, co bylo již vícekrát dotazováno na neoficiálním diskuzním webu - jsou již nějací kandidáti do předsednictva Klubu a jakým způsobem je možné někoho nominovat? Je nějaký "vzor" toho, co má obsahovat kandidátská listina? Myslím, že je nejvyšší čas, aby se na tomto webu začaly kandidátské listiny objevovat, bude to jistě mnohem důstojnější než až na členské schůzi.
Děkuji předem za odpověď, Draha Mašková, www.gingertaffy.com
Uživatelský avatar
GingerTaffy
člen předsednictva
 
Příspěvky: 57
Registrován: ned 03. bře 2013 7:05:45
Bydliště: Kunice, Praha-východ

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod oldřich cach » ned 03. bře 2013 17:24:35

Dobrý den, nevím jak zvětšit sceny, scenuji na obyčejném HP.
Kandidáti do voleb předsednictva oficiélně žádní nejsou. Nikdo neposlal oficiélně svou kandidaturu ke zveřejnění. Náš Organizační řád to nepožaduje.
Ol.Cach
oldřich cach
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát 01. bře 2013 8:53:03

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » ned 03. bře 2013 19:55:43

Nejlepší pro vkládání fotografii využít nějaké internetové služby - třeba http://www.postimage.org/ - nahrajete fotku z počítače - zvolíte "ukaž kod" a pak zkopirujete adresu "náhled na forum 1" a vložíte do příspěvku...tim bude ve foru náhled - po kliknutí se zvětší do plné velikosti.
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » ned 03. bře 2013 20:17:00

Jinak můj osobní názor ohledně sekce "jednání předsednictva" - toto by se mělo začít využívat až po volbách, kdy bude zvoleno nové předsednictvo. V současné době vpodstatě pouze musíme dovést klub do voleb (řešit nezbytné věci - platby, vystavovaní kr.listů atd..)
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » ned 03. bře 2013 20:24:37

dnes jsem přidal novou sadu smajlíků - tak snad tam najdete vždy toho "pravého" . Když by ne, tak dejte vědět :)]
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod GingerTaffy » ned 03. bře 2013 20:55:12

Dobrý den,
děkuji za odpovědi, přesto stejně požádám o doplění - čistě hypoteticky: Pokud budu chtít kandidovat do předsednictva, jak má vypadat kandidátní listina, kterou mám poslat? Tj. jaké konkrétně body má obsahovat?
No, Jirko, někdy méně je lépě, těch smajlíků je vskutku na výběr, mně osobně se spíš líbí ty kulaté než ty první šišaté, ale je to v podstatě blbina :-) D
Uživatelský avatar
GingerTaffy
člen předsednictva
 
Příspěvky: 57
Registrován: ned 03. bře 2013 7:05:45
Bydliště: Kunice, Praha-východ

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » ned 03. bře 2013 21:23:36

ty první jsou origo - mohu odmazat
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » pon 04. bře 2013 8:20:47

Dobrý den, pokud někdo z Vás zná paní Miluši Hokufovou. Ať se semnou prosím spojí kvůli identifikaci platby z 10.1.2013. Neuvedla do var. symbolu telefon, do textu zprávy nenapsala nic. Zároveň prosím všechny o dodržování tohto požadavku. Děkuji :-!
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » pát 08. bře 2013 15:06:51

Oficiální stránky pro světovou výstavu IFR 2013 v Dánsku http://www.rottweiler.dk/ifr2013/
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod GingerTaffy » pát 08. bře 2013 18:03:31

Dobrý den,
jsem slepá, ale kde je ikona nebo panel ke vložení nového příspěvku? Děkuji.

Ve zprávách z jednání předsednictva jsem četla nepřímé sdělení (ústy pana Cacha) o tom, že jednatel pan Šmejkal jako tradičně nemá v úmyslu přijet na schůzi (tentokrát volební) RKČR. Chci mu tímto veřejně oznámit, že je opravdu nechutné, jak plní svou funkci, která mj. spočívá v tom, že jednatel zpracovává zápisy ze schůzí. Mně by na jeho místě hanba fackovala, protože když bych jako člen předsednictva nemohla plnit svou funkci, okamžitě odstoupím. Pan Šmejkal ne, nechá za sebe dělat práci druhé (mne!!!), neumí pak ani poděkovat, a necítí se blbě ani tehdy, když cizí člověk, který dělal jeho práci, je za to ještě kritizován. Pane Šmejkale, Vy nemáte ve vedení Klubu co dělat a doufám, že už v něm nebudete! Stejně jako výcvikář pan Kolář, který plní svou funkci podobným způsobem jako Vy - tj. nijak!!!
Draha Mašková
Uživatelský avatar
GingerTaffy
člen předsednictva
 
Příspěvky: 57
Registrován: ned 03. bře 2013 7:05:45
Bydliště: Kunice, Praha-východ

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.Šmejkal » pát 08. bře 2013 19:19:16

Vážená paní Mašková, doufám, že si můžu vybrat dovolenou dle svého a nemusím se Vám zodpovídat a nebo se dokonce dovolovat nějaké paní Maškové, která mne zde napadá. Až budu mít na práci takové nic jako Vy, tak budu jezdit na všechny schůze. O tom, že nepojedu na volební schůzi jsem informoval již v době, kdy se jednalo o datumu. Vzhledem k tomu, že původní datum byl 9.3.2013 s tímto jsem problém neměl. Dále to, že jsem nebyl na schůzi poslední a předposlední mi zapříčinili pracovní povinnosti, pokud mne hodláte žitvit, řeknu svému zaměstnavateli, že do práce nejdu a nechám se vyhodit, nebo snad řeknu svému zaměstanavteli, že paní Mašková si mne žádá na schůzi a on si sedne na zadek. Co se týká mého dalšího působení v předsednictvu už jen kvůli Vám a vám podobným nekandiduji. A pokud já nemám být v předsednictvu, tak takový rozvrazeč jako Vy by neměkl být v klubu. Doufám, že mne již necháte na pokoji a ve volnýchn chvílích můžete přemýšlet o tom, jak někteří členové po špatném rentgenu nechají přerentgenovat znovu a ještě si to dají na stránky a dále o tom, jak to někteří členové mají zkopírované.
J.Šmejkal
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 01. bře 2013 19:44:12

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod GingerTaffy » pát 08. bře 2013 19:58:38

Vážený pane Šmejkale, když má někdo funkci, která má jasnou náplň, tak ji zodpovědně může přijmout jenom tehdy, pokud mu to morálka umožní. A Vám to bylo evidentně jedno. Vy se klidně necháte psát jako člen předsednictva, a dva roky!!! se neobtěžujete jet na členskou schůzi. To o Vás vypovídá vše!
Co Vy o mně víte? Vaše výroky jsou veskrze hloupé a nevědomé! Užijte si to!!! Ohledně rentgenu nevím, co mi to píšete za nesmysly, já bych nikdy nich takového neudělala a s nikým takovým nejsem v kontaktu! Tak se mějte a děkuji, že znovu nekandidujete!!! ...a jestli si chcete sednout na zadek, tak prosím, klidně se posaďte! Co jste pro Klub udělal?! Až to budu vědět, sednu si já, slibuji!!!
Uživatelský avatar
GingerTaffy
člen předsednictva
 
Příspěvky: 57
Registrován: ned 03. bře 2013 7:05:45
Bydliště: Kunice, Praha-východ

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.Šmejkal » pát 08. bře 2013 20:21:16

Je vidět, že jste opravdu slušně vychovaná. Pokud neuznáte ani to, že člověk má pracovní povinnosti, tak to svědčí o všem ,ale jak jsem již několkikráte zjistil u Vás běžný jev. Ale myslím, že vím o co jde, člověk by měl v momentě kdy nestíhá vše kolem své funkce oslovit paní Maškovou, která vše zachrání.
Na zadek si sednu až dokážete něco vycvičit a přestanete na bonitaci předvádět takové hnusy - to je zase Vaše práce pro klub ne, do chovu RTW připravovat jen kvalitní jedince .
A pokud zvládáte číst, tak jsem psal o posazení na zadek u svého zaměstanavatele a ne u mne.
J.Šmejkal
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 01. bře 2013 19:44:12

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod GingerTaffy » sob 09. bře 2013 2:54:45

Nejste jediný, kdo pracuje a musí se nějak živit – když jednou nemůžu (a mám tu povinnost!), dá se to pochopit, ale třikrát ne, to se můžete rozčilovat, jak chcete. To, co píšete za hnusy, je jen Vaše vizitka, já na rozdíl od Vás jsem aspoň bonitovala na celoklubové akci, ne na akci pobočky jako Vy, a o tom, co kdo z nás pro psy udělal, si můžeme povyprávět. Je mi jedno, co zrovna Vy si myslíte o mém vychování, z Vašich reakcí je vidět, že jsem se strefila. Vaše sprostoty jsou mi ukradené a nehodlám se tvářit, jako že je v pořádku Vaše vykonávání funkce. Vy se neumíte obhájit, a když už nevíte kam, tak na mne vytahujete kde co. Jednou nepovedenou bonitací mě opravdu nedostanete, já jsem aspoň nikoho nepodvedla a neudělala nikdy nic nelegálního. Na spasitelku si nehraju, to ji děláte Vy ze mne :-) Takže se mějte!
Uživatelský avatar
GingerTaffy
člen předsednictva
 
Příspěvky: 57
Registrován: ned 03. bře 2013 7:05:45
Bydliště: Kunice, Praha-východ

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.Šmejkal » sob 09. bře 2013 8:39:25

Ja jsem bonitoval v Praze na klubové akci. To že mi znemoznila práce jet na dvě schůze je pravda, ale podle vás to není možné, tak si myslete co chcete a pokud si můžete ve svém zaměstnání zajistit na daný termín 100% volno , tak jste šťastný člověk. Ale hlavně nikoho nenapadejte když nemáte informace potvrzené a doložené.
J.Šmejkal
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 01. bře 2013 19:44:12

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod GingerTaffy » sob 09. bře 2013 9:31:56

No, takže si přečtěte, jaké věci jste napsal Vy mně, a pak můžete poučovat o napadání. To, že je povinností jednatele dělat zápisy ze schůzí, máte v náplni této funkce. Samozřejmě že se může stát, že člověk musí v nějaký termín do práce, ale ve většině profesí si lze směnu přehodit atd., zejména je-li například termín členské schůze znám několik měsíců dopředu. A když už by se mi opakovaně! stalo, že nemůžu jet, aspoň bych za sebe sama předem domluvila náhradu, někoho, kdo zápis udělá a s tím tam pojede. Ne že na místě bude pan předseda někoho přemlouvat - já tedy nevím, jak se on cítil, ale přijde mi to nedůstojné. A když už by za mne nějaký "dobrovolník" ten zápis udělal, já osobně bych mu mailem aspoň poděkovala. To je myslím mezi lidmi slušnost. Z důvodů, které jsem uvedla, trvám na tom, že jste jako jednatel neplnil dobře svou funkci. Neplnil ji ani pan Kolář jako výcvikář - dlouhodobě nemáme žádné informace o sportovních akcích, kde jsou nominační tabulky, průběžné informace, není prostě nic! A předesílám, že nechci do nikoho rýpat, toto je jen smutné zhodnocení situace Klubu RKČR. Nepříjemná pravda se špatně poslouchá, to je jasné, takže raději kolem sebe kopat a snažit se udělat toho špatného z někoho jiného, že? Pěkný den!
Uživatelský avatar
GingerTaffy
člen předsednictva
 
Příspěvky: 57
Registrován: ned 03. bře 2013 7:05:45
Bydliště: Kunice, Praha-východ

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » ned 10. bře 2013 10:10:41

V diskusnim fóru není povoleno vytvářet témata. Pouze vytvářet "odpovědi" - čili systém jako na klasické knize návštěv. Témata jdou zakládat pouze v ostatních sekcích.
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » pon 11. bře 2013 21:58:16

Prosím všechny o kontrolu zda jste uvedeni v seznamu členů RKČR pro rok 2013. Pokud ne a máte zaplaceno, prosím napište mi e-mail s údají, kdy jste provedli platbu. Děkuji
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Další

Zpět na Diskusní fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron