Diskusní fórum RKČR

Příspěvky členů

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » stř 20. bře 2013 10:11:06

tak já doufám, že je to jen shoda náhod....
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod L.F. » stř 20. bře 2013 10:48:31

:)
Naposledy upravil L.F. dne pát 26. črc 2013 19:20:59, celkově upraveno 2
L.F.
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 01. bře 2013 12:08:29

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » stř 20. bře 2013 10:56:10

promiň Lído, ale psal jsem ti v pondělí ráno.
To, že si to někdo může vykládat různě, to je asi u všeho...viz můj příspěvek ohledně ankety ohledně zpravodaje atd..
Jinak já žádnou kampaň nedělám a naopak opravdu zvažuji zda vůbec znovu kandidovat, jestli tohle všechno mám zapotřebí.
Navíc nejsem moc přesvědčen, že je možné sestavit schopné - SPOLUPRACUJÍCÍ předsednictvo, které si nebude mezi sebou házet klacky pod nohy.
A popravdě, pokud by mělo být podobné tomu minulému tak to nemá smysl. Když pulka mezi sebou válčí a druhá nekomunikuje.
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod L.F. » stř 20. bře 2013 11:08:51

:)
Naposledy upravil L.F. dne pát 26. črc 2013 19:21:18, celkově upraveno 2
L.F.
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 01. bře 2013 12:08:29

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod L.F. » stř 20. bře 2013 11:23:06

:)
Naposledy upravil L.F. dne pát 26. črc 2013 19:21:45, celkově upraveno 1
L.F.
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 01. bře 2013 12:08:29

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » stř 20. bře 2013 12:12:55

diky za kopírování mailové komunikace. Jen potvrzuješ, že jsme o tom nevěděli. ;)
Fráze "mělo by být" ...byl x-krát. Tvůj druhý vložený e-mail ukazuje, že jsi udělala 25.8. čili v době konání MS kdy nebyl na internetu ani předseda, ani výcvikář, ani já.....takže nemohlo být nikým odkontrolováno!!!
Nehledě na to, že přímo v dějišti MS jsem se ptal na nové stránky a bylo to pro všechny překvapením..
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » stř 20. bře 2013 12:24:29

a ještě poslední věc ukazující jak jsme "VŠICHNI" věděli kdy bude spuštěn web a v jaké podobě, jsou e-maily z poloviny září (web běží od 25.srpna), kde se mimo jiné dohaduje kdo jaká bude mít přístupová práva atd...
Nevím tohle mi opravdu nepříjde zcela běžný postup.

Nebudu se snižovat ke kopírování e-mailů, když tuto diskusi může číst kdokoliv i nečlen klubu.
Pokud bude mít někdo z členů zájem, nabízím možnost shlédnutí inkriminované diskuse na schůzi. Jasně dokládá jak jsme "věděli" co, kdy a jak bude zveřejněno ;)
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod L.F. » stř 20. bře 2013 12:36:05

:)
Naposledy upravil L.F. dne pát 26. črc 2013 19:22:00, celkově upraveno 1
L.F.
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 01. bře 2013 12:08:29

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod L.F. » stř 20. bře 2013 12:39:33

:)
Naposledy upravil L.F. dne pát 26. črc 2013 19:22:15, celkově upraveno 1
L.F.
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 01. bře 2013 12:08:29

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » stř 20. bře 2013 12:44:04

je jedno jestli článek z webu nebo e-mail. Do Německa jsme jeli 23.8. takže ikdyž bylo 24.8. večer tak ... no nic je to zbytečné se dohadovat. Víš moc dobře, že jsem ti psal, ať se s webem pohne i že forum atd. počká. Minimálně před spuštěním, se mělo vědět co kdo má dělat...o tom se dohadovalo několik měsíců po tomto datu.

Co mě, ale mnohem více zajímá - proč mi teď tedy nepošleš heslo pro administraci webu o které jsem tě žádal v pondělí ráno? OK dejme tomu, že jsi četla až dnes, ale poprvé jsi sem na forum psala v 10:48, mně psala e-mail v 11:18, sem na forum dávala e-maily z loňského roku v 11:23...teď dál reaguješ a ani po 2hodinách kdy 100% víš o tom, jsi mi neposlala - a to je otazka 2minut. Je za tím něco?


ad. diskuze - číst diskusi může kdokoliv, přispívat mohou jen členové, mimo diskuzi smí přispívat jen předsednictvo a krk, nekteré sekce jsou viditelné jen členům, některé jen předsednictvu.
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod L.F. » stř 20. bře 2013 12:56:34

:)
Naposledy upravil L.F. dne pát 26. črc 2013 19:22:37, celkově upraveno 1
L.F.
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 01. bře 2013 12:08:29

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » stř 20. bře 2013 13:07:47

Poslední věc k tomuto tématu. Měl jsem za to, že nové stránky byly tvořeny, aby mohlo předsednictvo samo vkládat příspěvky bez nutnosti administrátora. Proto jsme chtěli nasadit redakční system. Proto nemám tak problém s umístěním banneru na osobu, která zprovoznila tento redakční systém. Co mi skutečně vadí, je to, že klub nesmí změnit design stránek po dobu 7let. To je prostě alespoň pro mě nepřijatelné a nevím o tom, že by tohle někdo schvaloval.

jinak kapánek si odporuješ i ty Lído :) - nepsala jsi a nepožadovala používání pouze jedné barvy písma na fóru? proč tedy se nedržíš té zásady ;)

PS: stále nemám heslo :D
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » stř 20. bře 2013 13:22:51

děkuji za heslo, v e-mailu ležely izeraty už dlouho a u štěňátek je potřeba zveřejnit co nejdříve
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod GingerTaffy » stř 20. bře 2013 14:26:07

Lído,
poněkud jsi překroutila to, o čem já jsem psala a koho vidím za nefér jednáním, a to je pan Cach (...Ty sis, když na to přijde, mohla říct klidně o placení doživotní renty...) Jakožto předseda, tj. statutární orgán Klubu, zodpovídá za chod Klubu v souladu s normativy našimi i samozřejmě obecně právním řádem. To, že Ty jsi s panem předsedou kamarádka, neznamená automaticky to, že věci pro Klub nebudou probíhat tak, jak mají. Pokud tedy například bude chtít někdo udělat něco pro Klub zadarmo, myslím nějaké dílo trvalé hodnoty, navíc pro chod organizace důležité, měly by být vždy smluvně ošetřeny podmínky užívání toho díla – včetně honoráře, ať už by byl nulový. Protože časy se mění, jeden kamarád naštve druhého a hned jsou na světě jiné podmínky, co bylo včera, už neplatí atd.
Pár poznámek k tomu, co píšeš:
• Pokud trváš na jediném, a to je banner Tvého webu na webu RKČR, podle mne určitě OK, proč ne – takovéto poděkování patří každému sponzorovi a měla by k tomu sloužit na webu samostatná sekce, např. sponzoři – zde může být kromě banneru uvedeno i to, za co je Klub danému sponzorovi vděčný (např. sponzorství RTW-týmu na MS, zhotovení oficiálního webu, grafika, fotografování atp.).
• Jinak já jsem zastáncem toho, že člověk má za svou práci nárok na honorář, takže výše uvedené platí za předpokladu, pokud sám člověk, který pro nějakou organizaci něco dělá, to chce dělat zdarma. V případě zájmové organizace, neziskové, je to samozřejmě ideální scénář.
• Pokud Ty jsi chtěla pouze banner, kdo vymyslel ty další věci? Nemožnost po dobu sedmi let udělat výraznější změnu, poplatky za neuveřejnění banneru atd. To si vymyslel sám pan Cach? Nebo kdo? A proč jsi to podepisovala, pokud s tím tak moc nesouhlasíš a dělala jsi to zadarmo? Já na Tvém místě bych takovouhle smlouvu nepodepsala!
• A ano, já jsem si celou dobu myslela, že ten web děláš zdarma, nenapadlo mne pátrat po nějaké smlouvě – vzniklá diskuze je vyvolaná aktuální děním, a to, že je to před volbami, má na starost ten, kdo ji vyvolal, tj. pan předseda.
• No a k těm tučným odstavcům – ten první je úplný nesmysl, tak, jak jsi to popsala, prostě organizace fungovat nemá. Téma druhého tučného odstavce je jinde – je to o morálce a slušnosti. To ostatní už z mého pohledu ani nestojí za komentář, jen znovu zopakuji – za práci má být člověk odměněn; banner jakožto na příslušném místě bych považovala za samozřejmost; pochybení vytýkám předsedovi Cachovi za způsob řešení celé věci, včetně detailů smlouvy – to celé je absolutně neobhajitelné!
Myslím, že delší slohové cvičení by už opravdu nikoho nebavilo, takže přeji hezký den! :)
Uživatelský avatar
GingerTaffy
člen předsednictva
 
Příspěvky: 57
Registrován: ned 03. bře 2013 7:05:45
Bydliště: Kunice, Praha-východ

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod Jana Králová ml. » stř 20. bře 2013 19:18:34

Dobrý večer,
celý den si tady pročítám téma webové stránku našeho klubu :-?
Myslím si, že si ve spoustě věcech nerozumíte...
Mě třeba konkrétně jako členovi taky vadí, že web bude sedm let uplně stejný a nedá se měnit, a o tom je podle mě i velká část téhle komunikace.. To že byl web předtím několik let stejný a neměnil se, přece neznamená, že to tak bude i příštích sedm... :|
Proč se nebude renovovat a dál vyvíjet... ? Protože je to další práce?
Taky si myslím, že práce má být po zásluze odměněna a banner není špatný, každý si autor si svou práci rád podepíše...
A co se týče smlouvy, nevidím jediný důvod proč se s podpisem nepočkalo na schůzi klubu? Myslím si, že nejsem jediný člen komu se v ní něco nelíbí...
Uživatelský avatar
Jana Králová ml.
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 02. bře 2013 21:13:03

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod L.F. » čtv 21. bře 2013 14:33:16

:)
Naposledy upravil L.F. dne pát 26. črc 2013 19:23:07, celkově upraveno 1
L.F.
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 01. bře 2013 12:08:29

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » čtv 21. bře 2013 20:15:12

Lído - víš moc dobře, že by stařý web dnes ve staré podobě rozhodně neběžel, že už když jsem viděl, že to vázne. Tak jsem navrhoval v červnu 2012 případně oslovit i někoho jiného než tebe...
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod GingerTaffy » čtv 21. bře 2013 20:32:00

Ahoj Lído,
už mě celé ty diskuze moc nebaví, zejména vypisování cizích mailů apod., ta kauza je od začátku o něčem jiném - tady je to jeden o koze, druhý o voze...
Dovoluju si ale velmi nesouhlasit s Tvým rádoby spasitelským tvrzením, že pokud bys Ty neudělala nový web, staré stránky by běžely dál. To je nesmysl, zastaralý a nedostačující web jsem já osobně řešila s více lidmi. O web jsem se zajímala, bylo mi řečeno, že to máš na starost Ty. Vzala jsem to jako hotovou věc, proč bych se měla míchat někomu do jeho práce. Důkaz toho, že by byly jiné stránky i bez Tebe, najdeš v příspěvku pana Cacha ze včerejška - btw. nechápu, proč píše jen na RTW a na oficiální fórum ne, ale to je jedno. Takže "Vždyť všem bylo jedno, v jakém stavu staré stránky byly." - je jen Tvá ničím nepodložená domněnka.
Mějte se a na viděnou na schůzi :) D
Uživatelský avatar
GingerTaffy
člen předsednictva
 
Příspěvky: 57
Registrován: ned 03. bře 2013 7:05:45
Bydliště: Kunice, Praha-východ

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod J.J. » pát 22. bře 2013 7:26:18

Dobrý den, k dnešnímu ránu jsem aktualizoval seznam členů.
Nemám adresy u osob uvedených níže. Pokud jste zasílali přihlášky - můžete poslat prosím, ještě e-mailem na mě a p. Šmejkala?
Děkuji

Jonáš Jaroslav
Typovský Lukáš -rodinné
Blažková Růžena
Novák Petr
Hokufová Miluše
Franková Libuše
Vanišová Romana
Stoidl Pavel
Kudláček Pavel
Slabochová Ivana
Uživatelský avatar
J.J.
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:10:32

Re: Diskusní fórum RKČR

Příspěvekod L.F. » pát 22. bře 2013 9:24:58

:)
Naposledy upravil L.F. dne pát 26. črc 2013 19:23:22, celkově upraveno 1
L.F.
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 01. bře 2013 12:08:29

PředchozíDalší

Zpět na Diskusní fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron