Důležité informace:

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

Přihláška ke stažení

Jednatelka:
Jana Kumaresan
Chraberce 52
440 01 Chraberce
tel.: 775 586 926
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Vážení členové,
obracíme se na zájemce o pořádání svodů/bonitací v měsících duben/Čechy, květen/Morava, září/Morava, říjen/Čechy, prosíme, abyste nejpozději do 31. 7. 2016 nahlásili místo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s tím, že předsednictvo vybere v případě více uchazečů 4 zájemce, kteří nabídnou nejlepší zázemí. Termíny konání svodů/bonitací budou dořešeny po dohodě s rozhodčími a figuranty jaké jim budou vyhovovat. V Čechách by měl být jako rozhodčí pro exteriér MVDr. Sedlář, na Moravě Z. Kliment, pro povahy v Čechách L. Jánský, na Moravě J. Vychodil. Figurant pro Čechy J. Kuncl, pro Moravu J. Bravenec. Za pronájem cvičiště na tyto akce klub RKČR proplácí 1500 Kč na den.

Dále nabízíme možnost organizacím, soukromým subjektům, aby pronajali svá zařízení a to za účelem 3 akcí, které klub bude na své náklady pořádat v roce 2017. Své návrhy zasílejte do 31. 7. 2016 opět na klubový e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1. akce: květen 2017 – MR RTW dle IPO1 a IPO3 + SV RKČR se zadáváním titulu vítěz SV RKČR
2. akce: 1.–2. 7. 2017 – Klubová výstava se zadáním titulu Klubový vítěz a speciální výstava bez zadání titulu vítěz SV RTW, pouze se zadáním titulu CAC a nenárokovým titulem nejkrásnější mladý/dospělý pes/fena SV RTW
3. akce: září 2017 – RTW CUP dle IPO1 a IPO 3, SPR1–3, UPR1–3 se zapsáním zkoušky a přidružený závod v kategorii ZM a ZVV1 beze stop. Podmínkou pro pořadatele bude, aby v okolí akce byly prostory k našlapání stop cca pro 20–25 psů, dle předpisů ČKS, v místě do 20 km. Ubytování pro závodníky a vystavovatele, případná kantýna – dle dohody ve vlastní režii nebo propůjčená, sociální zařízení, parkovací plocha pro cca 50 aut a více, prostor pro venčení, případně odkládací kotce. Prosíme tedy i o cenu pronájmu na víkend s možností tréninku v pátek pro závodníky. Vše půjde v režii klubu RKČR, očekáváme jen pomoc ze strany pronajímatele ohledně zajištění terénů na stopy a překážek /áčko, kladina, zástěny/.
Případné dotazy směřujte na jednatelku klubu K. Ludvíkovou, tel.: 733 547 183

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Hlavní sponzoři klubu

Mediální sponzoři