Důležité informace:

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

Přihláška ke stažení

Jednatelka:
Jana Kumaresan
Chraberce 52
440 01 Chraberce
tel.: 775 586 926
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Návrhy na změnu normativů a jiné návrhy na členskou schůzi 2024 zasílejte do 10. 1. 2024 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Předběžný termín Výroční členské schůze je 02/2024. Místo bude upřesněno.

Soutěž o NEJLEPŠÍHO VÝSTAVNÍHO DOSPĚLÉHO PSA/FENU A DÁLE O NEJLEPŠÍHO MLADÉHO VÝSTAVNÍHO PSA/FENU.
Soutěž je určena pro členy RKČR. Do soutěže o mladého výstavního psa/fenu se započítávají tituly z výstav získaných před dovršením 18 měsíců psa/feny. Do soutěže se započítají výsledky dosažené od 1. 1. 2023 do 20. 12. 2023. Fotokopie výkonnostních knížek resp. výsledky z výstav (uznají se pouze zápisy ve výkonnostní knížce nebo kopie posudků) a dosažené tituly zasílejte nae-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Milan Nosek - tel.: 604 948 696.
Tabulka pro výpočet zde

Soutěž o NEJÚSPĚŠNĚJŠÍHO PRACOVNÍHO PSA/FENU A SOUTĚŽ O NEJÚSPĚŠNĚJŠÍHO MLADÉHO PRACOVNÍHO PSA/FENU.
Soutěž je určena pro členy RKČR. Započítány budou veškeré doložené výsledky získané od 1. 1. 2023 do 20.12. 2023. Do soutěže o nejlepšího mladého pracovního psa/fenu je možno hlásit pouze výsledky zkoušek a jakýchkoli závodů získaných před dovršením tří let věku psa/feny. Fotokopie výkonnostních knížek, resp. potvrzení o vykonaných zkouškách zasílejte na:
e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Vladimír Koníček - tel.: 731 146 627
Tabulka pro výpočet zde.

Podklady zasílejte nejlépe elektronicky do 20. 1. 2024. Pořadí všech zúčastněných a ocenění tří nejúspěšnějších z obou kategorií bude slavnostně vyhlášeno na výroční členské schůzi RKČR. Ceny si lze převzít na schůzi a na jarních akcích klubu osobně nebo zprostředkovaně. Nebudou zasílány poštou!

POZOR! Z důvody nemoci bude na bonitaci v Praze změna figuranta!
Trénink na Josefa Kubce proběhne 31 .10. od 16 hod.

Výsledky Klubové výstavy najdete ZDE (FCI II.)

 
Vstupní listy na Klubovou výstavu 15. 10. 2023 najdete ve svých účtech na www.dogoffice.cz
Výstava se koná u Hotelu Frankův dvůr.

Do 28. 10. je možné se přihlásit na svod/bonitaci, která se koná v Praze 4. 11. 2023.
Více info ZDE

Výsledky CACITu plemen a RTW CUPu, konaných ve dnech 30. 9. - 1. 10. 2023, naleznete ZDE

Dear Rottweiler Friends, I am afraid that I do not bring happy news.
Because of medical reasons, I am forced to resign as President/Boardmember of the IFR and from all other cynologic mandates. I have also cancelled all invitations to judge trials, shows, BST’s, seminars, … .  
I will not be able to be present at the IFR-events in Hungary and Czech Republik, incl. the Meeting of Delegates and I will not be a candidate for the elections for the new Board. Mr. W. Horn, IFR-Vice President, will take over my duties.
Believe me when I say that ending my work for the Rottweiler is very hard for me but I will now need all my strength and courage for myself and my family and I must give priority to this.    
I have been active in the IFR Board since 2003. I am proud that during those 20 years, I have enjoyed your trust and been allowed to contribute my part to turn the Federation into an active association with a constitution and regulations that offer all possibilities to ensure the future of the Rottweiler as a healthy utility breed.
The work is however not finished and will not be finished before all Member Clubs will have introduced and will enforce breeding regulations that support this goal. I know that your love for the breed and your idealism will help realise this.   In doing this, all Clubs will be supported by our (very capable) board members.
It was my pleasure and an honor to serve the Rottweiler and it’s community and I wish the Breed and it’s Friends all the best.
Dirk Vandecasteele

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Hlavní sponzoři klubu

Mediální sponzoři