Důležité informace:

Vzorová bonitace

Přihlášení ke členství

Přihláška ke stažení

Jednatel:
Jan Tihelka
Mickiewiczová 2014
733 01 Karviná Hranice
tel.: 602 931 493
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

DĚKUJEME VŠEM SPONZORŮM!

Reprezentační tým IGP a IFH IFR 2019 děkuje všem sponzorům, jejichž přízně a pomoci si velmi váží. Letos poprvé přispěli na cestu týmu do Dánska i fanoušci. Jmenovitě tým podpořili a dárek od týmu :-) dostanou:

Jaroslava Klimešová a ChS z Hosínského dvora
Simona Kryeziu
Jiří Reizenthaler
a ChS A je to
Láďa Jupa a ChS Hells
Miloš Sladkovský
Jana Chládková
a ChS Montecon

Pokud se chcete také přidat a tým podpořit, kontaktujte prosím vedoucí týmu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., FB nebo telefonu 605 275 860. Peníze se zasílají na účet RKČR a každý dar je podložen darovací smlouvou.

Poděkování patří také předsednictvu RKČR, jmenovitě Petře Růžičkové, Jiřímu Janouškovi a Vladimíru Koníčkovi, kteří ochotně pomáhají se vším, co je třeba.

PSÍ SPORTY:
Český tým mediálně podporuje kynologický časopis Psí sporty. Naše poděkování patří Beatě a Jakubovi Štýbrovým!

PANLEX FOOD:
Děkujeme panu Jiřímu Čermákovi za opravdu štědrý finanční dar a přejeme mu s jeho Lexusem von der Pulvermühle, aby vyšel ještě druhý nominační závod na MS IFR, a hodně štěstí s Pandorou vom Hause Neubrand!

 

TEREZSKÝ DVŮR:
Již loni tým velkoryse finančně podpořil chovatel a mezinárodní rozhodčí pro exteriér plemene rottweiler, pan Karel Frank, děkujeme a přejeme na cestě rozhodčího hodně štěstí!

KRKA:
Firma KRKA je výrobcem vysoce účinných antiparazitik FYPRYST, FYPRYST COMBO, ATTAXA, DEHINEL ad. Naše velké poděkování patří panu Michalu Chalupovi!

NORTHSAY:
Česká, světově respektovaná firma Northsay skvěle obléká náš reprezentační tým a kromě jiného sportovního oblečení nabízí i fanouškovské soupravy. Naše velké poděkování patří paní Elen Suskové!

EUROPEAN PET PHARMACY:
Firma European Pet Pharmacy je výhradním distributorem švédských přírodních doplňků stravy Svenska Djur Apoteket/Modin Trading. Naše velké poděkování patří Janě, Povenovi a Oliverovi Kumaresan!

DJUSU OSTRAVA:
Finančním darem, z něhož budou uhrazena letošní trička pro celý tým, reprezentaci podpořil pan Josef Kurka, děkujeme!

PATRIOT:
Novým sponzorem a partnerem českého týmu je český výrobce kompletních krmiv pro psy a kočky, která kromě své výživové hodnoty a vysoké stravitelnosti podporují také pohybový aparát, imunitní systém a zažívání. Naše velké poděkování patří panu Václavu Kosovi!

 

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Hlavní sponzoři klubu

Mediální sponzoři