Důležité informace:

Vzorová bonitace

Přihlášení k členství

Přihláška ke stažení

Jednatelka:
Jana Kumaresan
Chraberce 52
440 01 Chraberce
tel.: 775 586 926
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zasílání příspěvků:

VEŠKERÉ PŘÍSPĚVKY
zasílejte na adresu:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

Dne 10.3.2012 došlo k dohodě o podpisu smlouvy mezi RKČR a paní Ludmilou Fialovou, která pro klub vyhotovila zakázku spočívající ve vytvoření a spuštění nových webových stránek RKČR.

 

Na schůzi předsednictva ve Starém Kolíně v září 2012 byla většinou sjednána a odsouhlasena cena za tvorbu webu ve výši 14 tis Kč. Zároveň byl projednán a schválen požadavek paní Fialové, aby k úhradě došlo nefinanční cestou, když požádala o umístění jejího banneru na webu po dobu sedmi let a vymínila si, že po tuto dobu nedojde k zásadním změnám v grafické podobě webu. V případě, že by RKČR tyto podmínky porušil, musí jeho zhotoviteli (paní Fialové) uhradit poměrnou část ceny, tedy 2 tis Kč za každý započatý rok, ve kterém nebude na webu umístěn banner nebo podoba stránek bude zásadně změněna.

Přestože pan J. Janoušek vlivem posledních událostí změnil svůj názor a uvedl, že si nemyslí, že by se smlouva měla podepsat nyní, ale mělo by se posečkat na nově zvolené předsednictvo, jsem opačného názoru. Zakázku s paní Fialovou sjednalo předsednictvo, jehož mandát trvá do termínu nových voleb. Zároveň cena a záměr podepsat smlouvu byly schváleny v době plného počtu členů předsednictva, a proto rozhodnutí není rezignací paní Dubské, pana Mošničky a později paní Vítkové nijak znehodnoceno.

 

Smlouva v souboru word. Smlouva zhotoveni internet prezentace

 

 

Reklama

Galerie

Odkaz staré stránky

Rady majitelům rtw

Vyhledávání

Hlavní sponzoři klubu

Mediální sponzoři